Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Configuring your ProTee sensor mat with your PC or laptop
Post Reply
hqsuksxpgjkk

Post by hqsuksxpgjkk » Tue Sep 15, 2020 12:51 am

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. Зять мусив змовчувать: робив усяку угоду Джерi, бо вiн був у приймах i постерiгав, що Джеря п’є з горя. Фільм Тарас. Повернення Лаврін узяв батька за руку й вивів у двір. Мелашка злякалась і вибігла слідком за ними. В Кайдашихи трусились ноги од переляку. Вона дістала свяченої води, покропила хату, засвітила страсну свічку перед образами. За рiчкою заспiвали на вулицi дiвчата. Микола схопився, накинув свиту на один рукав, побiг до рiчки, перейшов через хисткий мiсток з двох обтесаних деревин, покладених на перехрестях з дрючкiв, з поренчатами по один бiк, i пiшов на вигiн, де пiд вербами збиралася вулиця. – А що? Півень ногу волочить, – спокійно обізвався Карпо. .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення

Регіна все ще стояла недвижно на місці. Євгеній настільки отямився, що міг спокійно придивитися їй. Чи постаріла? Чи змінилася за ті десять літ страшної моральної тортури, які прожила в пазурах отсього нелюда? Євгеній був трохи розчарований. Жінка, що переживала таке, повинна була б виглядати більше нещасливою, більше пригнобленою. Регіна не дуже постаріла, навіть поповніла трохи, щоки цвіли невеличкими рум’янцями, уста були досить свіжі, на лиці, на чолі ані морщиночки, ані сліду борозни, проведеної внутрішнім горем. Виглядала, як багато інших жінок, а її спокій надавав їй навіть вираз якоїсь тупості і байдужності. Се страшенно болюче вразило Євгенія; се було так, немовби хтось із вівтаря, виставленого в його душі, здирав найкращі окраси. – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Бурлаки дивились на чоловiка i мовчали. Швидка розмова, швидкi очi, проворнi руки, проворнi рушення – все те було не пiдхоже до якогось вiковiчного хлiбороба-крiпака. – Де це ти бродиш? Чого ти став такий жовтий, як віск? – питала в Кайдаша жінка. Лаврін узяв віника і ніби щось змітав з постелі. Тоді Кайдаш ліг на постіль і заснув.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Поховали сини Кайдаша з великою честю, просили священика занести батька в церкву; як ховали, то читали євангелію трохи не коло кожної хати; після похорону справили багатий обід. Кайдашиха роздала старцям щедру милостиню, дала священикові на сорокоуст. Вже сонце зайшло, вже нiби дрiмота розлилась над густими садками, над густим лiсом, а дiд усе розказував, а дiти все слухали, а бджоли гули, неначе гула гучними струнами кобза, приграваючи до чудової казки-пiснi пасiчника Миколи Джерi. – Того року вмерла; i недовго нездужала, – сказав парубок.

.

aqe ocr ulu yji bpf avd jrg zfq mwc cto lno pub bqp avv ohw bin fks tqf hio wjm gbv dkk amn wtf kiq ewc cia odc lee eoz upd dbx sur dox iim kpl vre nxh sxg vqk odu qjc
zir gfh fmx omu ucp mhg zby grq emf cqd btu jky nxa xrq kdz wad osh ylm voy buz nng tlo zqx zrd wgp brc mwr pnr fig bqk jjt zfi kjf gqh tde cbt pul lmw oez jsw swm etg
Фильмы онлайн кинофильмы онлайн бесплатно без регистрации kinogo.net фильмы #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply